Вітаємо Вас на спеціалізованому агропорталі APKUA.net

Беззаперечним фактом є те, що завдяки географічним і кліматичним умовам, багатій та родючій землі, працьовитому українському народу Україна має надзвичайно потужний аграрний потенціал.

Агропромисловий комплекс для України - це одна із фундаментальних основ для розбудови міцної економіки і здорової нації.

Українські аграрії виробляють якісну, корисну, екологічно чисту сільськогосподарську продукцію в галузі рослинництва, тваринництва, садівництва і так далі... Але для комплексного розвитку аграрної промисловості цього замало. Необхідно знаходити ринки збуту як в Україні так і за її межами, адже українська сільськогосподарська продукція є надзвичайно конкурентноспроможною!

Українці завжди були гарними господарями і чудовими менеджерами, свідченням цього є наші сільськогосподарські ринки, ярмарки, агро виставки тощо... Та не завжди вчасно і в потрібному об'ємі поступає до аграріїв інформація про тенденції розвитку агро ринку, ціни, вимоги до продукції АПК, останні новітні засоби та різноманітні обладнання для покращення якості ведення діяльності в агросекторі України... Буть то великі агро підприємства чи середні та маленькі ферерські господарства, навіть приватні особи, що активно займаються веденням сільськогосподарської діяльності не завжди можуть знайти найоптимальніше рішення для вироблення та збуту своєї продукції.

Доступ до інформації в даному випадку є надзвичайно важливим двигуном успішного ведення справ і не лише в аграрній сфері. "Хто володіє інформацією, той володіє світом" - знаменита і справедлива фраза відомого на весь Світ письменника і прем’єр-міністра Великобританії Вінстона Черчілля, що абсолютно не потребує ніякого підтвердження в наш час.

Інтернет в наш динамічний час не новина, адже кожна людина сьогодні чітко знає, що швидко і зручно знайти будь-яку інформацію можливо лише через Інтернет. Серед безлічі онлайн ресурсів, сайтів присвячених агропромисловому комплексу дуже мало, хоча останнім часом, під "натиском" технічного прогресу та потреби в інформації їх стає більше і вони завжди актуальні. Власне, наш сайт АПК України і є тим продуктом, що створений в ногу з "інформаційною еволюцією" в світі та в Україні.

Портал APKUA.net створений з метою - стати надійною платформою для організації співпраці підприємств агропромислового та суміжних комплексів України.

Для цього на сайті представлені такі інструменти, як:

Аграрні новини - стрічка новин, яка висвітлює останні події АПК України та світу, стан світових аграрних та суміжних ринків, кон'юнктуру цін, зміни законодавства в Агропромисловому комплексі, проведення агровиставок, сільськогосподарських ярмарків та багато іншої цікавої інформації.

Дошка оголошень АПК України - призначена для розміщення безкоштовних оголошень про купівлю і продаж агропромислової продукції, агро техніки та обладнання, послуг в агропромисловому секторі України. Зручне меню, відсутність потреби у реєстрації, зрозуміло структуровані рубрики та підрубрики, все це допоможе виробнику та споживачу агро продукції швидко, оптимально та без посередництва налагодити співпрацю.

Каталог агро промислових підприємств України - база підприємств АПК з багатофункціональними online-сервісами, що відповідає всім сучасним вимогам в подачі інформації про Вашу діяльність, як в агробізнесі так і в суміжних видах комерційної діяльності.

В розділі "Статті" будуть висвітлюватися цікаві статті про різноманітні продукти, поради, тенденції розвитку сільськогосподарської та суміжних діяльностей.

Apkua.net - це сайт АПК, що складається з команди професіоналів та компетентних спеціалістів в даній сфері, котрі щодня будуть прикладати максимум зусиль для того, щоб допомогти представникам аграрної сфери України в їхній діяльності і донести до світової спільноти те, що в Україні є потужний аграрний сектор, який може, і готовий забезпечити продовольством, як самих українців, так і мільйони людей на планеті Земля.