ПІДПРИЄМСТВА АПК

ПАТ "Аграрний фонд"

Про компанію
ПАТ
Переглядів: 2196

Публічне акціонерне товариство "Аграрний фонд" - провідний оператор аграрного сектору України. Метою діяльності "Аграрного фонду" є створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, функціонування ринку сільськогосподарської продукції, підтримки вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника, а також одержання прибутку від провадження господарської діяльності відповідно до законодавства.

Ми працюємо на основі сучасних бізнес-технологій і взаємовигідного партнерства. Проекти "Аграрного фонду" зорієнтовані на залучення фінансів в аграрне виробництво, впорядкування потоків аграрної продукції на ринку та розширення можливостей населення у задоволенні власних продовольчих потреб.

Співпраця з нами - це стабільні ділові очікування і результати. Враховуючи специфіку діяльності та інтереси агровиробників, ПАТ "Аграрний фонд" удосконалив умови форвардних закупівель зерна і режим співпраці зі страховими компаніями.

Публічне акціонерне товариство "Аграрний фонд" - партнер аграріїв, які дбають про розвиток своєї справи і шукають для цього нові можливості.

Публічне акціонерне товариство "Аграрний фонд" - ефективний партнер бізнесу, зацікавленого інвестувати свої ресурси в аграрну сферу.

Публічне акціонерне товариство "Аграрний фонд" - прогнозованість і надійність для всіх, хто бачить нас своїм партнером.

Ми відкриті до конструктивних ідей, пропозицій і людей! Відповідаємо за свої ініціативи і зобов'язання! Дорожимо співпрацею з усіма, хто дорожить авторитетом справи і дбає про країну!