ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "Український Аграрний Ресурс"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 2439

Товариство з обмеженою відповідальністю "Український Аграрний Ресурс" - виробник рідких хелатних мікродобрив торгової марки "УАРОСТОК" розпочав свою діяльність в 2009 році представивши ринку  більш ніж 20 найменувань мікродобрив.

Компанія виробляє комплексні мікродобрива які розроблені з урахуванням потреб конкретних сільськогосподарських культур до мікроелементів, а також моно добрива, для швидкого корегування дефіциту певного елемента живлення. Слід зазначити, що продукція повністю відповідає нормативам європейських стандартів якості та екологічності.

За роки свого існування компанія встигла зарекомендувати себе як надійний партнер, що виробляє дійсно якісний продукт; підтвердженням того є постійне збільшення об’ємів виробництва продукту та розширення клієнтської бази, а також відзнаки: "Лідер галузі", "Підприємство року", "Зірка якості".

У 2013 році на основі аудиту, проведеного міжнародною організацією System of  Independent Certification (SIC), виробництво мікродобрив визнано відповідним вимогам міжнародного стандарту  ISO 22000:2005 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій  харчового ланцюга».

Просуваючи принципи відкритості, чесності та бездоганної якості, компанія не зупиняється на досягненому, постійно працює над вдосконаленням продукту співпрацюючи з науково-дослідницькими установами в різних регіонах України.