ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "Агріко Україна" (Кращі сорти картоплі)

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 2631

Компанія "Агріко Україна" спеціалізується на розмноженні насіннєвої картоплі, завезеної з Голландії. Це дозволяє пропонувати покупцеві не лише насіннєву картоплю класів "Супереліта" та "Еліта", але й першої репродукції.

Вже протягом майже десятиліття ТОВ "Агріко Україна" забезпечує українські господарства посадковим матеріалом картоплі високої якості. Ми постійно шукаємо кращі сорти картоплі, які б були не тільки високоврожайними та більш стійкими до хвороб, але й відповідали усім потребам виробників, переробних підприємств та кінцевих споживачів.

Тому наразі ми пропонуємо 20 сортів, що гарантують бездоганну якість та забезпечують отримання найвищих врожаїв, за умов дотримання технологічних рекомендацій,

А саме:
Рів`єра, Імпала, Ероу, Еволюшн, Мадлен, Есмі, Констанс, Арізона, Романо, Фалука, Марфона, Воларе, Розаголд, Курода, Пікассо, Рудольф, Люся, Роко, Арсенал та Курас.

Разом з постачанням високоякісного насіннєвого матеріалу широкого спектру сортів картоплі, ТОВ "Агріко Україна" забезпечує своїм клієнтам технологічну підтримку на всіх етапах вирощування і зберігання картоплі.

Технологи компанії надають клієнтам агроконсультації з питань правильного вибору сорту, в залежності від напрямку використання, побудови сортового конвеєра, розробки оптимальної технології, що забезпечує якість врожаю і прибутковість його вирощування.