ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "Агротех Консалт"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 2407

Спільно з кращими європейськими фахівцями-технологами в галузі промислового утримання та розведення тварин, і великими виробниками обладнання з Данії, Німеччини та Голландії, ТОВ "Агротех Консалт" допоможе Вам:

- З урахуванням Ваших побажань і вихідних даних, зробити проект нового високопродуктивного свинокомплексу або розробити проект реконструкції існуючих приміщень із застосуванням найсучасніших технологій промислового утримання і догляду за тваринами;

- Модернізувати і дооснастити окремими автоматизованими системами існуючі будівлі свиноферм або пташників;

- Завезти високопродуктивних тварин сучасної генетики, виведених у провідних свинарських господарствах Данії, Німеччини, Голландії;

- Правильно і головне швидко скористатися багаторічним досвідом утримання і догляду за тваринами європейських свинарів;

- Знайти потужних бізнес-партнерів в країнах Євросоюзу.

Ми маємо честь представляти в Україні спеціалізовані фірми - виробників технологічного обладнання для промислового свинарства та птахівництва, таких як:

"FANCOM" (Голландія) - автоматичні системи мікроклімату та вентиляції.
 
"Fog Agroteknik A / S" (Данія) - системи самосплавной навозоудаления.
 
"STADIKO" (Німеччина) - мийні апарати високого тиску для збирання та дезінфекції приміщень свинячо і птахокомплексів.
                                           
"TenderFoot" (США) - системи щілинних підлог для репродукторів в свинарстві та для ВРХ

"Landia" (Данія) - насоси та міксери для гною

C технологічним обладнанням наших партнерів Ви в короткі терміни створите міцну основу для ефективної роботи на десятиліття вперед для ваших дітей та онуків.

За рахунок впровадження сучасної техніки і технологій промислового свинарства та тваринництва Ви зможете значно поліпшити економічні показники господарства.

Робота через наших представників в Європі, налагоджені контакти з кращими фірмами-виробниками обладнання гарантує Вам оперативне вирішення всіх питань, дотримання ваших прав і законних економічних інтересів при будь-яких спірних ситуаціях.

Не відкладайте вирішення ваших питань на потім! Телефонуйте вже зараз, а вже завтра зможете користуватися результатами правильних стратегічних рішень!