ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "НВП "Агро-Ритм"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 2855

Вирощуємо насіння кукурудзи, соняшнику, пшениці, ярого та озимого ячменів, гречки, сої, сорго та інших культур. Реалізуємо щорічно близько 1000 тонн насіння гібридів соняшника першого покоління, 3000 тонн насіння гібридів кукурудзи першого покоління, насіння озимої пшениці еліти і першої репродукції - близько 4000 тонн, насіння ячменю озимого - 2700 тонн, насіння ярого ячменю - 1000 тонн та інших культур в тих обсягах, які маємо можливість реалізувати.

Основні зусилля підприємство вкладає в закупівлю відповідних ліній для вирощування насіння та продаж продукції. Від правильного підходу залежить стабільність і авторитетність підприємства на ринку.

Ми вирощуємо гібриди та сорти, які мають попит на українському ринку, а також за кордоном.

Плідно співпрацюємо з французькою компанією "Євраліс Семанс" Національним інститутом с/г досліджень і розвитку Фундуля (Румунія), Малопольською академією рослин (Польща), чеською фірмою "Осєва Ексімпо Прага", Науково-практичним центром "Порумбень" (Молдова), Одеським селекційно-генетично інститутом, Інститутом фізіології рослин і генетики НАН України, Дніпропетровським інститутом сільського господарства степової зони НААН України, ННЦ "інститутом землеробства НААН", ПСП "Бор" та іншими селекційно-генетичними та насіннєвими закладами.

"Агро-Ритм" розробляє гібриди власної селекції - це соняшник і кукуруза. В Державному реєстрі України зареєстровано три гібрида соняшника. Яніш, Любаш, Солтан (Толерантний: до трибенурон-метилу, Експресс). Два гібрида кукурудзи Афіна, Марсель. Два гібрида соняшника і чотири кукурудзи знаходяться на випробуванні.

"Агро-Ритм" щорічно продає тисячі тонн насіння соняшнику і три тисячі тонн насіння кукурудзи

Підприємство працює в умовах п'яти кілометрової ізоляції використовуються для розмноження батьківських форм