ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "АГРО-ЕКО"

Про компанію
Компанія
Переглядів: 2023

Приватне підприємство "АГРО-ЕКО" працює на ринку сільськогосподарських послуг з 2009 року. Займається реалізацією посівного матеріалу зернових культур, ячменю, ріпаку, соняшнику, кукурудзи української та зарубіжної селекцій.

З 2010 року починається реалізація програми розвитку широкого спектру послуг для аграрного сектора. "АГРО-ЕКО" стає постачальником мінеральних добрив, посівного матеріалу, засобів захисту рослин з метою максимального охоплення обслуговування клієнтів.

У 2011 році на підприємстві вводиться посада агронома для надання консультаційних послуг клієнтам, що дозволило вивести на новий рівень якість обслуговування клієнтів "АГРО-ЕКО".

З 2011 року підприємство вводить лінійку нових продуктів органо-мінерального комплексу, стимуляторів росту двофазного дії для імуно-та біостимуляції рослин, передпосівної підготовки та обробки по листу.

З 2012 року "АГРО-ЕКО" надає послуги з обробки полів літаком АН-2.

Для зручності клієнтів підприємство здійснює доставку продукції склад-покупець. Доставка відбувається по всій Україні.

Наша мета - це максимально швидке, якісне обслуговування кожного клієнта - від невеликого фермера - одноосібника до великих фермерських господарств

Стаючи клієнтом нашого підприємства Ви отримуєте не тільки якісний посівний матеріал, засоби захисту рослин, мінеральні добрива, стимулятори і деструктори, але й повний супровід клієнта -  виїзд менеджерів, агронома в господарства, закладання дослідів на полях клієнтів.

Наше гасло: "Кожен клієнт-найважливіший клієнт!". Дякуємо за співпрацю!