ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "АГРО ФОНД"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 1079

Компанія "АГРО ФОНД"  утримує лідируючі позиції по постачанні кормів та кормових добавок клієнтам на території України та Європи.

На сьогоднішній день "Агро Фонд" налічує понад 15 000 га землі, розташованої в західній частині України.

Насіння найвищої якості є ключем до високих врожаїв, ось чому "АГРО ФОНД" завжди на крок попереду часу і дає своїм споживачам тільки кращі рішення, насіння і технічну підтримку.

У зв'язку зі зміною клімату у світі, ми орієнтуємося на впровадження технології збереження вологи. Ми завжди йдемо поряд з технічними і агро-технологічними інноваціями.

Найкраще має бути у всьому, тому "АГРО ФОНД" використовує тільки найкращі та сучасні техніку та обладнання, щоб забезпечити вищу якість насіннєвого матеріалу. На сьогоднішній день ми використовуємо високотехнологічне обладнання. Весь процес повністю автоматизований.

На базі ТОВ "АГРО ФОНД" працює лабораторія, яка займаються дослідженням кукурудзи, пшениці, ячменю а так само селекцією. Співробітники лабораторії - провідні вчені в сільськогосподарській галузі, що мають докторський ступінь.

ТОВ "АГРО ФОНД" надає кращі рішення для зберігання в складах, які відповідають стандартам класу А, придатних для зберігання засобів захисту рослин та кормів.

Компанія має сучасний логістичний центр, що забезпечує швидкість і зручність в своєчасному отриманні готового рішення по відвантажен

Основна діяльність:   Виробництво корму (Комбікормові заводи та інше), Мінеральні корми, Тваринні корми, Рослинні корми, Комбікорм, Ремонт та обслуговування техніки, обладнання для АПК, Техніка для лісового господарства, Техніка, обладнання для поливу і зрошування, Техніка, обладнання для заготівлі кормів, Техніка для хімзахисту рослин, Техніка для внесення добрив, Техніка для збирання врожаю, Катки, борони, культиватори, плуги та інше, Комбайни, трактори, навісне та причіпне обладнання, Насінництво, Технічні культури, Кормові культури, Зернобобові культури, Зернові культури, Торгівля сільгосппродукцією, Торгівля комбікормами, добавками, Експорт-Імпорт продукції АПК