ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "Агро-Форте"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 1406

ТОВ "Агро-Форте" - господарство в Хмельницькій області, яке займається вирощуванням зернових і технічних культур, селекцією, виробництвом і реалізацією посівного матеріалу, який запатентований і сертифікований світовими виробниками насіння, реалізацією сільськогосподарської техніки з Європи і США, передпродажним обслуговуванням техніки, продажем запчастин, а також сервісним обслуговуванням техніки 24/7.

Крім того, господарство самостійно виробляє і реалізує паливні пелети з соломи.

Основні напрямки діяльності :
- Виробництво та реалізація посівного матеріалу від "Агро- Форте", який ліцензований та сертифікований всесвітньо відомими виробниками високоякісного насіння сільського господарських культур "Saaten Union", "Strube", "KWS", "NPZ", співпрацюємо з інститутом кормів та сільського господарства Поділля НААН, займаємось селекцією особистого сорту "Міленіум", який запатентований.

- Доставка  і реалізація б/у сільськогосподарської техніки та запчастини з Європи та  США (John Deere, Case International, Case IH, Great Plains, Wil – Rich і багато інших), без пробігу по Україні.

- Повна комплектація, передпродажне обслуговування, документальний супровід , маємо ліцензію на виписку довідки – рахунку.

Головними принципами роботи компанії – є якість та чесність!