ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "Агро-Країна"

Про компанію
Компанія
Переглядів: 1515

Компанія "Агро-Країна" пропонує вам асортимент сільськогосподарської техніки та засобів захисту рослин.

Цей асортимент підбирався:
- На основі великого (статистично достовірного) матеріалу - відгуків, думок, рекомендацій аграріїв, фермерів і садівників, з різних регіонів України. Всі отримані дані більше 5 років систематизувалися, оброблялися і зводилися в інформаційні таблиці (інтелектуальна власність компанії «Агро-Країна»).
- На основі особистого досвіду працівників компанії. Кожен менеджер інтернет-магазину «Агро-Країна» до початку роботи в компанії пропрацював не менше 5 років в галузевих компаніях, має безпосередній досвід застосування ЗЗР і настройки сільгосптехніки.
- На основі новітньої інформації та знань, отриманих на тренінгах від виробника і критичному прочитанні професійних посібників і брошур.

В асортименті магазину сільгосптехніки "Агро-Країна" у продажу:
- пропашная сівалка (різні модифікації);
- зернова сівалка (модифікації з підвищеною продуктивністю);
- культиватори міжрядні (з системами внесення добрива і без);
- подрібнювачі рослинних залишків (кукурудзи, соняшнику);
- глибокорозпушувачами.

З "Агро-Країна" ви отримуєте повне інформаційне супроводження у вигляді безкоштовних консультацій до, під час і після покупки. Для виявлення причин складних проблем і способів їх вирішення ми пропонуємо послугу виїзду фахівця на поля.

У разі необхідності заміни запчастини на сільгосптехніці в гарантійний період (півтора року), ми висилаємо запчастина за свій рахунок. При необхідності надаємо послуги сервісної бригади, яка надає допомогу в установці запчастини. Здійснюємо введення техніки в експлуатацію.