ПІДПРИЄМСТВА АПК

Интернет-магазин "Агро Піонер"

Про компанію
Интернет-магазин
Переглядів: 1389

Інтернет-магазин "Агро Піонер" пропонує засоби захисту рослин, добрива та посівний матеріал за доступними цінами і доставкою в будь-яке місто України.

Продукція від відомих виробників: BASF, Bayer, Syngenta, DuPont, Alfa Smart Агро, Агрохімічні технології, Нертус, ВНІС, МАЇС.

Більше 25 років ми займаємося реалізацією сільськогосподарської продукції. В основному це посівний матеріал (кукурудза, соняшник), добрива та засоби захисту рослин.

Починали з невеликого складу-магазину, але поступово коло покупців і фірм-постачальників зростав, і в кінцевому підсумку виникла потреба в більшому складі і розширенні штату співробітників.

Тому в 2018 році ми вирішили створити інтернет-магазин "Агро Піонер".

За час співпраці з різними клієнтами ми багато чого зрозуміли: щоб домогтися успіху в будь-якому починанні потрібна любов і віддача в своїй справі. А це, в свою чергу, відобразиться на задоволених покупцях - людей, які змогли оцінити дійсно якісну продукцію і кваліфіковане обслуговування. Це і є головна мета інтернет-магазину Агро Піонер: Щасливий покупець - запорука процвітання і нашого магазину! Інакше бути і не може!

Наші ціни одні з найнижчих. Гарантії. Консультація перед покупкою. Перевірте самі!