ПІДПРИЄМСТВА АПК

Торговий Дім "Агро-Продажі"

Про компанію
Торговий Дім
Переглядів: 3065

Торговий дім "Агро-продажі" - це компанія, яка прагне вдосконалюватися та здобувати нові горизонти на аграрному ринку. "FEED THE WORLD" - (Нагодувати весь світ) - свідчить наше кредо.

ТД "Агро-Продажі"  займається вирощуванням зерна, його обробкою, реалізацією й транспортуванням. Також ми реалізуємо насіння та борошно високої якості.

В розпорядженні компанії є вся необхідна для агрономії техніка:  трактори, посівні комплекси,  культиватори, обприскувачі та ін. Ми продаємо її та надаємо в оренду.  Все обладнання доставлено з Європи та США. Ми гарантуємо якісну роботу кожної машини.

Всі процеси, пов’язані з вирощуванням культур відбуваються під пильним наглядом досвідчених та професійних агрономів. Ми використовуємо тільки екологічно чисті добрива. Протягом процесів обробки, переробки зерна, ТД "Агро-Продажі" використовує найпрогресивніші сучасні методи з метою поліпшення якості продукції та збереження всіх її властивостей.

Крім вище сказаного, ми проводимо закупівлю зернових за сприятливими цінами.

Структура нашого підприємства орієнтована на потреби споживача. Ми цінуємо кожного клієнта і надаємо йому тільки найвигідніші пропозиції.

Якщо вас зацікавили наші послуги – будемо раді допомогти.

Основна діяльність:   Виробники муки, круп, макаронних виробів, Консалтингові послуги для АПК, Транспортні та логістичні послуги для АПК, Послуги збору врожаю, Послуги обробки землі (Посів, внесення добрив та інше), Дрова, торф'яні та вугільні брикети, пелети, Експорт-Імпорт продукції АПК, Торгівля сільгосппродукцією, Техніка для збирання врожаю, Посіво-посадочна техніка, Комбайни, трактори, навісне та причіпне обладнання, Зернобобові культури, Зернові культури