ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "БАЙЗ"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 1718

BEIZ LLC - західноукраїнська аграрна компанія - стабільний виробник біопалива у Івано-Франківській області: ми вирощуємо зернові і технічні культури - пшеницю, ячмінь, ріпак, жито,сою та з їх відходів виготовляємо паливну гранулу/пелети з соломи (агровідходів).

BEIZ LLC - українське товариство яке активно веде діяльність у аграрній сфері та бере участь у створенні альтернативних джерел енергії та відновленні екологічної безпеки від викидів CO2 регіону Прикарпаття як і загалом України.

Ми експортуємо гранулу та зерно до Європи (постійні країни-клієнти: Словакія, Чехія, Італія, Німеччина, Польща), як і працюємо оптом та в роздріб на внутрішньому ринку країни.

Оскільки, BEIZ є прямим українським виробником біологічно чистого палива для промисловості, господарств та приватного вжитку, ми також пропонуємо та несемо відповідальність за послуги ліцензійованих, висококваліфікованих фахівців у консультації та монтажу твердопаливних котлів, горілок та камінів на базі та згідно якості наших пелет з соломи - українського виробництва на основі німецьких технологій та німецьких засновників VERNER a.s. з достовірною гарантією якості.