ПІДПРИЄМСТВА АПК

ФГ "Батьків Сад"

Про компанію
ФГ
Переглядів: 2574

ФГ "Батьків Сад" було створене у 2006 р. і спочатку основною діяльністю було виробництво овочів та фруктів. Зіткнувшись з серйозною проблемою здорового та чистосортного посадкового матеріалу для закладки ягідників ми почали шукати шляхи її вирішення і за кілька років освоїли технологію розмноження більше 30 видів рослин. На першому місці стоїть малина та ожина, лохина (голубіка), жимолость, смородина та аґрус.

Також багато уваги приділяємо декоративним кущам та ліанам. Маємо великий вибір саджанців актинидії, троянди, клематисів, рододендронів, бузку. Практично увесь посадковий матеріал вирощуємо в контейнерах з закритою кореневою системою, що дає можливість від ранньої весни до пізньої осені висаджувати рослини на постійне місце без ризику загибелі саджанця. При такому способі вирощування зникає ризик зараження посадкового матеріалу карантинними хворобами, так як на всьому етапі вирощування контакту рослини з відкритим грунтом немає.

Останнім часом приділяємо велику увагу мікроклональному розмноженню рослин методом ін-вітро (in-vitro). Такий метод дозволяє отримати однорідний, здоровий (без хвороб та вірусів) посадковий матеріал для закладки садів чи ягідників. Адже здоровий саджанець, це красива та щедра рослина.

Сподіваюсь, що наша співпраця принесе Вам тільки радість та достаток.