ПІДПРИЄМСТВА АПК

ДП "Бердянський завод сільгосптехніки"

Про компанію
ДП
Переглядів: 2522

Дочірнє підприємство "Бердянський завод сільгосптехніки" засновано в 2003 р. відкритим акціонерним товариством "Бердянський "Агротехсервіс". Основні напрямки діляьності: розробка та виробництво сільськогосподарської техніки та теплотехніки.

ДП "Бердянський завод сільгосптехніки" займає вагоме місце у вітчизянному сільгоспмашинобудуванні, послідовно спрямовуючи свої зусилля на забезпечення розвитку виробничих потужностей та науково-технічного потенціалу. Завод має у розпорядженні виробничу базу з сучасним обладнанням, професійним трудовим колективом та достатнім досвідом в сільськогосподарському машинобудуванні.

На ДП "Бердянський завод сільгосптехніки" проектуються перспективні зразки найсучаснішої збиральної, погрузочної техніки та теплотехніки, за основу до яких узято сучасні європейські та світові тенденції, дослідження наукових галузевих інститутів, побажання користувачів.

На сьогодня ДП "Бердянський завод сільгосптехніки" знаходиться у числі лідерів України по виробництву техніки сільськогосподарського призначення та теплотехніки, для виробництва яких використовуються комплектуючі та деталі європейських виробників. Вагоме місце у виробництві продукції займають комплектуючі які постачаються нашими польськими партнерами, котрі виробляють свою продукцію для флагманів польського сільгоспмашинобудування, а також інших країн ЄС, в їх числі Metal-Fach, Kowalsk, Wirax та ін.

Долаючи економічні складнощі, підприємство постійно нарощує об`єми та номенклатуру виготовляємої продукції, починаючи з 2014 року заводом освоєно серійне виробництво фронтальних навантажувачів, жаток для збирання підсолнуха, роторних косарок, снігоприбиральних відвалів, шнекових зернонавантажувачів, котлів твердопаливних, у тому числі й тривалого горіння, усього більш ніж 20 найменувань продукції, темпи роста якої постійно збільшуються. Час підтвердив вірність обраного шляху та не зважаючи ні на що колектив підприємства не зупиняється на досягнутому та вже у сезоні 2017 року планує вивести на агарний ринок кукурдзяну, соєву жатку, візок для їх транспортування, освоїти грунтообробляючу техніку, а також удосканилити зразки теплотехніки.      

Результатом багаторічної праці стало подолання основних етапів становлення, вихід на провідні позиції у галузі, визнання споживачами України та іншими країнами, які придбали продукцію вироблену заводом.