ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "БілоцерківАгро"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 2498

ТОВ "БілоцерківАгро" займається забезпеченням вітчизняних аграріїв сільськогосподарською технікою і запасними частинами до неї.

Техніка пропонована нами є розумним рішенням, що поєднує в собі альтернативу між якістю і ціною. Адже за якістю контрукції і виконанням технологічних операцій вона практично не поступається імпортним аналогам, а за ціною в рази дешевше.

Не секрет - що в умовах нестабільного земельного ринку України, придбання дорогої сільгосптехніки є ризиковим капіталовкладенням. Адже в разі припинення діяльності господарства техніку, особливо що стосується (культваторів, борон та іншого причіпного знаряддя) практично неможливо реалізувати за адекватною ціною і часто доводиться просто здавати в металобрухт. А це тягне за собою величезні фінансові втрати. Тому вітчизняна техніка, незважаючи на всі її недоліки є розумним рішенням що дозволяє виконувати необхідні технологічні операції при зменшенні вищевказаних ризиків. Саме тому, проаналізувавши ринок вітчизняного сільгоспмашинобудування, ми визначили техніку поєднує в собі ряд важливих вимог, а саме:

1. Якість - що дозволить своєчасно виконати необхідні роботи і не призведе до відмови техніки в поле, коли кожен день на вагу золота і немає часу займатися ремонтом.

2. Ціна - що в порівнянні з імпортними аналогами доступна для вітчизняних аграріїв.

3. Вартість подальшого обслуговування - адже відомо, що ламається будь-яка техніка, тому вартість, наявність і оперативна доставка запасних частин є важливим критерієм при виборі агрегату.

Дійсно, на ринку існують виробники які пропонують аналогічну техніку дешевше, але запчастини до неї вартують на 30-50% дорожче. Відповідно в кінцевому реультаті даний агрегат обійдеться значно дорожче. А з огляду на низький рівень якості самої кострукції агрегату то і кількість запасних частин буде потрібно більше. Тому потрібно особливо обережно ставитися до таких маркетингових заходів і пам'ятати що безкоштовного нічого не буває, а відповідно дешевше не означає краще.

Працюючи на даному ринку з 2015 року, ми змогли створити вигідні умови для співпраці, які забезпечать Вам ряд переваг:

1. Консультацію фахівців.
Адже час не стоїть на місці, сільгосптехніка з роками вдосконалюється, що призводить до її конструктивних змін. Тому для правильного підбору запчастин до неї, наші співробітники завжди нададуть Вам вичерпну інформацію про те які саме запасні частини вам потрібні. Також при виборі техніки Вам підкажуть який саме агрегат буде оптимальним для наявних у Вас тракторів, проконсультують по налаштуванню і обслуговуванню.

2. Оперативну доставку запчастин в будь-яку точку України.
Завдяки розумінню потреб в запчастинах, ми сформували їх широкий складський запас. Це дозволяє здійснювати відправку запчастин в день замовлення. А завдяки широкому поширенні служб доставки Ви можете отримати їх прямо у себе на місці, не витрачаючи час і кошти на поїздки по різних базах і магазинах, більшість з яких постачає запчастини тільки під замовлення. Крім того, ми здійснюємо доставку сільгосптехніки, за допомогою власного транспорту, безпосередньо в господарство.

3. Оригінальні запасні частини.
У зв'язку з широким розповсюдженням в господарствах України пропонованої нами техніки, різко зросли пропозиції по неоригінальних запасних частин. Більшість таких "підробок" виготовляється з відхиленням від вимог, як за якістю матеріалу так і технологічної карти. Як результат - передчасний знос деталей і вихід агрегату з ладу. Тому, для збереження довгострокових відносин з нашими клієнтами ми здійснимо контроль виготовлення і гарантуємо якість наших запасних частин.