ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "Дар-Землі" (Гречана, горохова крупа)

Про компанію
Компанія
Переглядів: 3301

ТОВ "Дар-землі" - власник торгової марки "Подільський смак", є одним з найбільших виробників високоякісних круп в Україні.

Підприємство використовує українське, екологічно вирощене зерно, для його переробки у якісну гречану та горохову крупу.

Наша крупа користується попитом не тільки на українському ринку, а також і на Європейському. Нашу якість оцінили вже у Литві, Німеччині, Італії, Франції, Польщі та Словаччині.

Гречка по своєму продовольчому значенню посідає перше місце серед основних круп. Вона багата поживними речовинами, має високі смакові якості і легко засвоюється організмом людини. Найважливіша властивість - це хороша розчинність білків гречки. Завдяки цій якості гречка є дієтичним продуктом.
Крупа гречана ядриця швидкорозварювана проводиться згідно ГОСТу 5550-74 різної фасування: 0,9кг - в п / п пакетах, упакованих по 20 штук в гофроящик; 5кг, 25кг, 50кг - в п / п мішках.

Горох випускається двох видів: шліфований цілий і колотий, за показниками якості відповідає ГОСТ 6201-68. Ця крупа багата білками, які повноцінні за амінокислотним складом. Вони легко засвоюються організмом завдяки хорошій розчинності у воді.

У своєму виробництві ТОВ "Дар-землі" використовує тільки високоякісну сировину, яке проходить жорсткий санітарний та якісний контроль.