ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "Delta"

Про компанію
Компанія
Переглядів: 1210

Компанія "Delta" займається реалізацією б/в сільгосптехніки на тереторріі України. В наявності великий вибір (понад 100 одиниць), також веземо під замовлення!

Компанія "Delta" представляє не тільки широкий вибір техніки, під будь-які ваші завдання, але і прийнятну ціну.

Наші переваги:
- Це низькі ціни
- Найбільший сервіс на території України
- Гарантія
- Лізинг
- Великий модельний ряд

Купівля трактора складна справа. Техніка повинна відповідати поставленим критеріям. Якщо вибрати трактор набагато потужніший чим потрібно, фермер прагне отримати максимальний результат при мінімальних навантаженнях на трактор, мотивуючи це тим - що трактор зможе прослужити набагато довше! У більшості випадків так і є, але непотрібно забувати, що чим більша потужність тим вища витрата палива. Зрештою, не дарма трактора представлені в декількох серіях. Також звертайте увагу на рік випуску, так як в різні роки випуску однієї моделі можливі різні модифікації. Третій важливий критерій - напрацювання. Ні для кого не секрет, що чим більше цей показник тим вище ризик.

Ми допоможемо Вам підібрати максимально відповідну машину.

Пропонуємо свої послуги в реалізації техніки фермерів з України!

Основна діяльність:   Садова техніка та обладнання, Обладнання для обробки та зберігання продукції АПК, Техніка для лісового господарства, Техніка, обладнання для поливу і зрошування, Торгівля сільгосптехнікою, Техніка, обладнання для заготівлі кормів, Техніка для хімзахисту рослин, Техніка для внесення добрив, Техніка для збирання врожаю, Посіво-посадочна техніка, Катки, борони, культиватори, плуги та інше, Комбайни, трактори, навісне та причіпне обладнання