ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "ДС ТРЕЙД ГРУП"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 3045

ТОВ "ДС ТРЕЙД ГРУП" заснована в 2015 році, про те незважаючи на свій молодий вік ми завоювали імя досить потужного і надійного партнера у такій нелегкій та відповідальній справі.

ДС Трейд Груп на постійній основі закуповує у сільгоспвиробників і перших посередників: пшениця (продовольча, фуражна), ячмінь фуражний, кукурудзу, сою, ріпак, соняшник.

Своїм партнерам-постачальникам ми пропонуємо різні умови співпраці.

Компанія організовує вивіз товару автомобілями зі складу виробника та з прилеглих до господарства елеваторів по всій територій України, а також допомога у реалізації своєї продукції за межами країни за привабливими валютними контрактами. Для цього компанія має всі необхідні технічні та фінансові умови.

Ми пропонуємо:
- Супровід технологічного процесу вирощування с/г культур.
- Консультація технолога по відгодівлі
- Автотранспортні послуги

Також ТОВ "ДС ТРЕЙД ГРУП" пропонує широкий асортимент кормів та кормових добавок, мінеральних добрив та засобів захисту с/г рослин. У ньому всі господарства – від великого професійного до малого підсобного – знайдуть для себе ідеальний продукт. Щороку компанія здійснює оновлення та покращення асортименту товарів.

Ми пропонуємо наступні види продукції:
- Сировина для виробництва комбікормів.  
Створення міцної кормової бази в кожному господарстві передбачає таку систему і структуру виробництва кормів, яка повністю забезпечувала б протягом року поголів’я худоби і птиці різноманітними, якісними і повноцінними за поживністю кормами.  Наша кормова база допоможе вам виготовити найбільш якісні корма за мінімум затраченого часу та коштів.

- Мінеральні добрива та засоби захисту с/г рослин.
Головною метою нашої компанії є надання сільгоспвиробнику повного пакету товарів та послуг, які пов’язані з органо-мінеральним живленням рослин.Ми пропонуємо повну палітру мінеральних добрив, спеціальних добрив для позакореневого живлення.

- Комбікорм та концентрати.
Правильно збалансовані корми із застосуванням кормових добавок позитивно впливають на перетравлення і засвоєння поживних речовин раціону, що в свою чергу сприяє більш раціональному й економічному використанню кормів, підвищенню продуктивності тварин та поліпшення якості продукції, а ведення тваринництва стає економічно доцільним. Пропонуємо широкий асортимент готових кормів та кормових добавок для домашніх тварин і птиці.

- Піддони.
Одним з найпопулярніших видів тари є дерев’яні піддони (палети). Наша компанія пропонує європіддони EPAL, піддони звичайні без маркування, піддони б/у. Зроблені з твердих сортів дерев, вони забезпечують якісне транспортування товарів і вантажів і незамінні на кожному підприємстві.

- Паливний матеріал.
Паливні пелети та брикети — це економічне, зручне, сучасне і екологічно чисте біопаливо. Пропонуємо пелети з деревини, пелети з лушпиння соняшника, пелети з лушпиння сої, брикети з деревини, вугілля з твердих порід дерев.

Набутий нами досвід та існуючі технології дозволяють нашим клієнтам дос

ДС Трейд Груп – це, насамперед, висока якість, оперативність, високий рівень ділової етики та професіоналізму.