ПІДПРИЄМСТВА АПК

СФГ "Едельвейс" (М'ясо свинини)

Про компанію
СФГ
Переглядів: 2232

СФГ "Едельвейс" - сучасне підприємство з виробництва сільськогосподарської продукції. Засноване в 1993 році як фермерське господарство, для ведення якого було виділено 25 га землі, нині має в обробітку більше 2000 га.

Застосовуючи передові технології та дотримуючись агротехніки господарство отримує високий врожай зернових та олійних культур.

У 2008 році СФГ "Едельвейс" придбало занедбаний свинокомплекс і здійснивши реконструкцію, створило сучасне рентабельне підприємство по вирощуванню свиней. На сьогодні тут утримується більше 14 000 голів. Господарство атестоване і являється племінним репродуктором з розведення свинопоголів’я.

В СФГ "Едельвейс" в 2014 році введено в дію забійний цех, який відповідає усім вимогам та стандартам.

На сьогодні СФГ "Едельвейс" - конкурентоспроможний постачальник свинопоголів’я та м’ясопродуктів. Якість товару та продукції перевірена часом та контрагентами.

Для ефективного господарювання в сучасних умовах в господарстві є все необхідне: передові технології, родюча земля, нова техніка, вправні робочі руки та світлі голови працівників.

СФГ "Едельвейс" гарантує якість своєї продукції, оскільки самостійно вирощує та створює кормову базу для свинопоголів’я, що унеможливлює насичення продукції сторонніми домішками та препаратами.

А отже, СФГ "Едельвейс" гарантує Ваше задоволення від Нашої продукції. Їжте лише СВІЖЕ, ЯКІСНЕ, КОРИСНЕ!