ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "Глобал-Інвест"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 2739

ТОВ "Глобал-Інвест" є сучасним підприємством, що спеціалізується на вирощуванні, подальшому зберіганні та реалізації зернових, олійних, бобових, овочевих і баштанних культур.

Використовуючи передові технології, сучасне обладнання та досвід європейських партнерів, ми гарантуємо високу якість вирощених культур.

Землі фермерського господарства "Глобал-Інвест" знаходяться в Чаплинському районі Херсонської області - центрі товарного виробництва зернових, олійних, бобових, овочевих і баштанних культур України. Грунтово-кліматичні ресурси півдня України відповідають біологічним і екологічним вимогам вищеперелічених культур, забезпечують високу врожайність і дозрівання на 2-3 тижні раніше, ніж в інших куточках України.

Зручне розташування поблизу автодоріг міжнародного значення робить господарство доступним для всіх видів великотоннажного автотранспорту.

Для вирощування якісної продукції наше фермерство має необхідну матеріально-технічну базу: весь комплекс сільськогосподарської техніки (включаючи сучасні трактори, комбайни та сівалки).

У сучасних умовах українським фермерам з надлишком вистачає труднощів у роботі. Це і недосконала державна політика ціноутворення, і оподаткування, і погодні умови, ціна і якість добрив, засобів захисту рослин, с/г техніки, ПММ і т.д.

Ні для кого не секрет, що аграрний бізнес у нашій країні один з найризикованіших. Саме тому для ефективної та плідної роботи в сформованих умовах необхідні не тільки знання і кошти, а й любов до власної справи.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці - Оптових покупців, Фермерські господарства, Супермаркети, Експортерів сільгосппродукції.