ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "Гран Ферт" (Кальцієві добрива)

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 3005

Головною метою діяльності компанії "Гран Ферт" є забезпечення сільськогосподарських виробників України високоякісними, а головне ефективними кальцієвими добривами.

Маючи у своєму арсеналі цілий ряд технологічних напрацювань, ми створюємо екологічну та, одночасно, високої ефективності продукцію, яка відповідає сьогоденним викликам, що стоять перед аграріями, зокрема, збільшення урожайності за умови раціонального використання основних мінеральних добрив (NPK), застосування технології NOTILL та інших передових досягнень у аграрній думці та практиці.

Ми пропонуємо життєво необхідне для рослинництва вапнування у доступній та практичній формі: з низькою нормою внесення, високою реактивністю та швидкою засвоюваністю.

Підтримуючи постійний контакт із сільгосп виробниками, ми знаємо, в чому є необхідність і чого потребує сучасне сільське господарство та намагаємось максимально забезпечити наявний попит, відповідально розуміючи, що наш результат - це, в першу чергу, Ваш результат.

Наша команда безперервно працює над створенням нових продуктів та вдосконаленням існуючих. Це стосується як поліпшення хіміко-фізичних якостей продукції, так і питань логістики, оперативності виконання замовлень, виробничих процесів.

У своїй роботі ми керуємось поняттями прозорого підприємництва, адже довіра між діловими партнерами — це фундамент зростання та процвітання.

Запрошуємо Вас до співпраці! З Повагою, ТОВ "ГРАН ФЕРТ"