ПІДПРИЄМСТВА АПК

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

Про компанію
Інститут фізіології рослин і генетики НАН України
Переглядів: 1951

Інститутом фізіології рослин і генетики НАН України на основі найсучасніших досягнень молекулярної генетики та біотехнології розроблено теоретичні основи і методи селекції озимої пшениці на високу продуктивність, якість зерна та стійкість до несприятливих факторів довкілля з генетичним потенціалом врожайності 100,0 ц/га і більше.

Створено понад 145 сортів культурних рослин, які вже 38 років успішно використовуються у виробництві. За останні 5 років створено 27 нових сортів-інновацій озимої пшениці, що занесені до Реєстру сортів рослин України та визнані на загальнодержавному рівні новим селекційним досягненням. Ряд нових сортів зареєстровані за кордоном або проходять сортовипробування.

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України має власне дослідне сільськогосподарське господарство в смт. Глеваха, Васильківського району, Київської області, а також мережу базових господарств по регіонам України.

Колектив Інституту завжди відкритий для співпраці та готовий надати професійні консультації щодо сортових ресурсів та технології виробництва високоякісного насіння та продовольчого зерна.