ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "Імперія-Агро"

Про компанію
Компанія
Переглядів: 2592

ТОВ "Імперія-Агро"  – національний оператор концептуальних рішень агробізнесу уже понад  10 років на ринку. У мережі двадцять три регіональні представництва по Україні (центральний офіс - у місті Кропивницький).

На 2017 рік компанія "Імперія-Агро" презентує на ринку України п’ятнадцять напрямків, забезпечуючи повний цикл послуг для сільгоспвиробників: засоби захисту рослин; насіння; добрива; біопродукти; комбіновані корми для тварин власної ТМ "Імперія-Kombio", "Імперія-Power": паливо і паливно-мастильні матеріали, заправні модулі, міні-АЗС; закупівлю с/г продукції; "Імперія-Техно": продаж сільськогосподарської техніки; "Імперія- Consulting": бухгалтерський консалтинг; технологічний та інформаційно-консультативний супровід для клієнтів; "Імперія-Lab": лабораторні послуги; "Імперія-Еnergy": послуги з проектування, встановлення та сервісного обслуговування об`єктів альтернативної енергетики; програми зі спільного вирощування для власників фермерських господарств та лояльне кредитування.

Засоби захисту рослин: протруйники, інсектициди, фунгіциди, гербіциди, прилипачі, десиканти, родентициди, фуміганти.

Насіння: кукурудза, соняшник, сорго, соя, озима пшениця, озимий ячмінь, озиме жито, озимий ріпак, яра пшениця, ярий ячмінь, ярий ріпак, горох, озимий горох.

"Імперія-Техно"  забезпечує потреби сільгоспвиробників у якісній і надійній сучасній техніці для ефективного господарювання.
"Імперія-Lab" – це професійний лабораторний сервіс для фермера, оснащений надсучасним обладнанням і сертифікований за стандартами ISO 9001.
"Імперія-Power" – повноцінне забезпечення споживача нафтопродуктами, паливозаправні модулями на кожному із етапів господарювання.
"Імперія-Kombio"  – виробництво кормів для тварин, продукція якого майже не має аналогів в Україні і випускається під спеціально створеною однойменною торговою маркою. Це високоякісні, повнораціонні, збалансовані корми та білкові, мінерально-вітамінні добавки ТМ "Імперія-Kombio".
"Імперія-Еnergy" задовольняє запити клієнта щодо встановлення та сервісного супроводу сонячних батарей, вітрових електростанцій та геліосистем.
"Імперія-Consulting" – послуги бухгалтерського та юридичного супроводу та обслуговування бізнесу організацій.

Інформаційно-консультаційний сервісний центр – відповіді на всі запитання клієнтів щодо продукції, сервісів, технології тощо.

Консьєрж-сервіс – послуги і довідки у всіх сферах (покупки, відпочинок, інші послуги).

"Імперія-Агро"  представляє для споживача власні торгові марки: лінію хелатних добрив для позакореневого підживлення із 19 продуктів "АКТИВ–HARVEST", насіння ТМ "U-GRAIN" та повнораціонні, збалансовані корми та білкові, мінерально-вітамінні добавки ТМ "Імперія-Kombio".

Компанія "Імперія-Агро" велику увагу приділяє розвитку і підтримці  гібридів кукурудзи української селекції. ТМ "U-GRAIN" – лінійка високоякісних гібридів кукурудзи вітчизняної селекції. Вирощують насіннєвий матеріал на полях із дотриманням високих стандартів насінництва в спеціалізованих господарствах системи НААН України. Післязбиральну доробку насіння проходить на сучасних заводах, оснащених високотехнологічним обладнанням. Для зберігання продукції використовують сертифіковані склади. Споживачеві гарантована висока якість посівного матеріалу за доступними цінами, яка відповідає європейським стандартам.

"Імперія–Агро" – член Світової біоенергетичної асоціації. Група компаній "Імперія-Агро" створила і активно розвиває альтернативну енергетику "Імперія-Еnergy". Новостворений відділ повністю задовольняє запити клієнта щодо встановлення та сервісного супроводу сонячних батарей, вітрових електростанцій та геліосистем.

 "Імперія-Агро" вбачає перспективу у використанні органіки, саме тому власна торгова марка хелатних мікродобрив "АКТИВ-HARVEST" орієнтована саме на це. У 2017 році група компаній "Імперія-Агро" отримала сертифікат-підтвердження "Органік Стандарт", відповідно до стандарту МАОС з органічного виробництва та переробки, що еквівалентний стандарту Європейського Союзу, на продукти "АКТИВ-HARVEST": продукти із лінійки затверджено для використання в органічному сільському господарстві (згідно зі стандартом МАОС з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Регламентів ЄС №834/2007 та №889/2008).

- Сертифікат американського агентства "The Inc" про включення у рейтинг "Inc5000 Europe 2017" (2215 місце серед всіх компаній Європи; 24 місце серед компаній України у всіх галузях діяльності; 2 місце серед українських аграрних компаній).
- Сертифікат ISO 9001:2008 з 19.11.2015, реєстраційний номер 1210050969, на виробництво продуктів "АКТИВ-HARVEST".
- "Органік Стандарт", відповідно до стандарту МАОС з органічного виробництва та переробки, що еквівалентний стандарту Європейського Союзу, на продукти "АКТИВ-HARVEST": продукти "АКТИВ-HARVEST" затверджено для використання в органічному сільському господарстві (за стандартом МАОС з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Регламентів ЄС №834/2007 та №889/2008).

Група компаній "Імперія-Агро" є постійним учасником міжнародних сільськогосподарських виставок: "AgroЕxpo" , починаючи ще з 2013 року, та "ІнтерАГРО" (з 2015 року).

На 2017 рік  у компанії налічується 361 працівник.

У компанії "Імперія-Агро" працюють такі фахівці: агрономи-консультанти, менеджери, лаборанти, спеціалісти з продажів, маркетологи тощо.