ПІДПРИЄМСТВА АПК

Інкерманський завод марочних вин (ТМ INKERMAN)

Про компанію
Інкерманський завод марочних вин (ТМ INKERMAN)
Переглядів: 2212

Інкерманський завод марочних вин був створений в 1961 році на базі підземних виробок будівельного каменю - мшанкового вапняку, що використовувався для післявоєнної відбудови та будівництва міста Севастополя. На глибині від 5 до 30 м утворилися штольні з відносно низькою, постійною температурою і вологістю, що стало передумовою для створення заводу марочних вин.

У 2003 році була зареєстрована ТМ INKERMAN.

У 2011 році утворився міжнародний виноробний холдинг Inkerman International зі штаб-квартирою в Стокгольмі. До його складу увійшли ТОВ "Інкерманський завод марочних вин", ТОВ "Качинський +", ПрАТ "Агрофірма "Чорноморець".

З 2014 року в Україні Inkerman International почала здійснювати свою діяльність через ТОВ "Торговий дім "Інкерман". З цього ж року вина ТМ INKERMAN для українського та європейського ринків почали розливатися на потужностях Будинки марочних коньяків "Таврія". "Таврія" - підприємство з древньою історією існує з 1889 року на півдні України в Херсонській області.

Справжнє виноробство - це мистецтво, це таїнство, а виноробство Інкермана по чудовому асортименту вин і вірності класичним традиціям особливо унікальне.

Наші винороби й технологи відбирають найякісніший виноград і створюють з нього вино за класичними технологіями виноробства. Саме тому вина ТМ INKERMAN відрізняються високою якістю, вишуканим шляхетним смаком і складним неповторним букетом.

Основна діяльність:   Виноробство