ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "КОЛЯР"

Про компанію
Компанія
Переглядів: 1903

ТОВ "КОЛЯР" - компанія, яка успішно працює на ринку сільськогосподарської продукції України та міжнародному ринку.

Ми здійснюємо експортні поставки товарів українського походження:  зернових, бобових, олійних культур, лікарських рослин, насіння для корму птахів та домашніх тварин, спецій, круп, овочів, олій і т.ін.

Наша компанія, активно, співпрацює з великою кількістю провідних українських виробників сільськогосподарської продукції, елеваторами, зернопереробними підприємствами, комбікормовими заводами, олійно-жировими комбінатами, транспортними підприємствами.

Продукція відвантажується в ряд країни Європи та Азії. Зокрема, в Німеччину, Австрію, Нідерланди, Італію, Іспанію, Польщу, Чехію, Угорщину, Сербію, Болгарію, Туреччину, Ірак, Узбекистан, Російську Федерацію, Республіку Білорусь та інші країни.

Доставка наших товарів здійснюються різними видами транспортних засобів, зокрема: вагонами-зерновозами, морськими контейнерами, вантажними автомобілями. Ми забезпечуємо упакування продукції у будь-які види тари (поліпропіленові/паперові мішки, біг-беги, бочки, на піддонах) або насипом, в залежності від вимог наших покупців.

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому поставляємо товари тільки високої якості. Ми завжди здійснюємо ретельний відбір кращих товарів, проводимо постійні перевірки якості у незалежних акредитованих лабораторіях.