ПІДПРИЄМСТВА АПК

ПП "МІНЕРАЛІЗ"

Про компанію
ПП
Переглядів: 2347

З 2006 року група компаній “УкрТехноФос” – один з найбільших національних експортерів сільгосппродукції до країн Євросоюзу. Маючи велику базу сільгоспвиробників, що використовують наші добрива, ми постійно розміщуємо замовлення на вирощування культур, які потрібні нашим зарубіжним Партнерам.

Головна стратегія “УкрТехноФос” на експортному ринку – довгострокові партнерські відносини з Клієнтом -  забезпечує постійне нарощування обсягів та розширення географії продажу. Наш досвід та система контролю якості – гарантія надійності для наших Покупців.

Група компаній «УкрТехноФос» заснована у 2000 році. Відтоді підприємство здійснює свою діяльність у декількох напрямках:

- Виробництво та реалізація мінеральних добрив (традиційні добрива, тукосуміші, амоній сульфат гранульований, NPK в одній гранулі, NPK без вмісту хлору);

- Торгівля сільськогосподарською продукцією на ринках ЄС (гірчиця, просо, горох, льон, сорго, пшениця твердих сортів, гречка, жито, ячмінь, вика, люпин, квасоля, чечевиця, розторопша, соняшник, малина, коріандр, кріп, петрушка, часник).

Ми виробляємо добрива на власних виробничих базах, які стратегічно розташовані у декількох регіонах України: у Південно-Східному (смт. Божедарівка Дніпропетровська область), у Центральному (с. Жадани, Вінницька область) і Західному (с. Городок, Рівненська область, с. Нова Любомирка, Рівненська область та с. Козин, Рівненська область)