ПІДПРИЄМСТВА АПК

Насіннєва компанія "ГРАН"

Про компанію
Насіннєва компанія
Переглядів: 937

НВФ "Гран" була створена у 1998 році, як об’єднання селекціонерів - генетиків, провідних науково-дослідних установ України. Поставивши за мету задовольнити найвибагливішого споживача ми створили унікальні, високоврожайні гібриди, які користуються великою популярністю на ринку.

Наш девіз - дотримання високих стандартів якості на кожному етапі роботи, від загортання насіння в землю, до доставки його у Ваші дбайливі руки.

За час роботи,  нами створено та успішно введено у Державний реєстр України:
- 3 гібриди кукурудзи та ріпаку;
- 2 гібриди соняшнику та цукрового буряку.

Гордістю компанії є високоврожайні, адаптивні гібриди соняшнику - стійкі до гербіцидів, що містять трибенурон-метил: ТОЛЕДО та БАРСА (50 грам), НЕО (25 грам), та гібрид ОСМАН, який стійкий до гербіцидів групи імідазолінів і знаходиться на державному сортовипробуванні з 2016 року.  

Дані гібриди за роки внутрішнього випробування показали високий потенціал врожайності, олійності, посухостійкості та стійкості до хвороб.

Вирощуючи насіння на власних - екологічних полях, в різних областях України, ми досягаємо надзвичайної пристосованості гібридів до різних агрокліматичних зон. Запорукою високої якості нашого насіння є застосування оригінальних препаратів та сучасного обладнання, на заводі Fullseeds, для обробки насіння.

Наша команда селекціонерів, менеджерів та логістів забезпечить вас повним сервісом: запропонує вам кваліфіковану консультацію, щодо вибору та вирощування культур, дасть рекомендації по захисту рослин, подбає,  що б ви за оптимальних витрат отримали високий врожай, а наші логісти швидко та зручно доставлять насіння.