ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія ТОВ "Олександрійський цукровий завод"

Про компанію
Компанія ТОВ
Переглядів: 5143

Сьогодні ТОВ "Олександрійський цукровий завод" входить до п'ятірки кращих заводів України, спеціалізується на випуску цукру-піску з цукрових буряків. Завод не припиняв своєї роботи з 1961 року, коли він був введений в експлуатацію з проектною потужністю переробки 2500 т буряка за добу.

Протягом останніх років ведеться планомірна робота по модернізації основних виробничих ділянок цукрового заводу, відкриваючи можливості для істотного збільшення продуктивності цукрового виробництва і зниження його енергоємності.

Група компаній "УкрАгроКом" і "Гермес-Трейдинг" веде послідовну політику впровадження високих технологій у всіх сферах виробництва, в т.ч. і в сфері виробництва цукру. За останні п'ять років в модернізацію цукрового виробництва було інвестовано понад 21 млн грн. Постійно збільшуючи площі посівів цукрових буряків, що обумовлено науково обгрунтованим сівозміною, група компаній паралельно нарощує потужності його переробки, які на сьогодні становлять 4000 т сировини за добу.

У 2012 р в господарствах компанії площа посівів цукрових буряків склала 6 002 гектарів. Наявність сировинної бази (власна буряк становить близько 80% від загального обсягу переробки), істотно знижує залежність від зовнішніх постачань буряку, оптимізує їх терміни, знижує собівартість виробленого цукру, гарантує безперебійність і максимальний вихід якісного готового продукту.

Разом з тим, підприємство охоче співпрацює з сільгоспвиробниками регіону, закуповуючи вирощену ними сировину на взаємовигідних умовах.

Компанія зацікавлена в постійному нарощуванні обсягів переробки буряка і виробництві цукру.

Основна діяльність:   Виробники цукру