ПІДПРИЄМСТВА АПК

Часник на посадку, насіння часнику, однозубка

Про компанію
Часник на посадку, насіння часнику, однозубка
Переглядів: 4048

Підприємство, яке дійсно має багаторічний досвід і стаж вирощування часнику в промислових об'ємах в Україні реалізує часник озимий на посадку власного вирощування (однозубка, насіння часнику воздушка, зубок "головка") сорти кращої української селекції Софіївський, Промінь

Високоякісний посадковий матеріал супереліта, перша репродукція, яка вирощувалася для подальшої посадки від насіння часнику (повітряної кульки - повітряної бульбочки часнику, воздушки часнику) до сформованої головки часнику за технологією дотримувалися всі терміни збору посівного матеріалу, догляд і очищення, калібрування, підготовка до посадки.

Розмір сформованої головки часнику в середньому 50 -140 грам, залежно від сорту.

Надамо безкоштовно технологію вирощування часнику. (Потрібно враховувати, що часник пристосований до перезимівлі на 100% так як вирощувався і гартувався в Україні і висаджувався під зиму).

Повітряні насіння часнику сорту Софіївський можуть бути висаджені у грунт як восени під зиму так і на початку весни як ярий сорт часнику і призначені для отримання врожаю однозубки часнику першої регенерації вже в липні.

Норма висіву насіння становить 50 кг на 1 га при междурядке 45 см. Усе насіння зібрані вручну і 100% схожість.

Продаємо однозубку часнику на посадку першої регенерації отриману з насіння.

Продаємо зубок часнику вручну лущений з головки посадкової фракції (вага головки часнику від 20 грам) за оптовою ціною та в необхідному обьем, готовий до посадки в грунт.

Продаємо також за оптовими цінами профілактичні засоби захисту часнику від хвороб і шкідників і добрива, які забезпечать хороший і стабільний урожай озимого часнику.

Надамо в оренду саджалку для посадки часнику зубком, однозубкі під трактор або під мотоблок залежно від площі посадки ціна договірна.

На великі обсяги надамо необхідну документацію, та сертифікати якості на продукцію.

Можливий експорт.

Детально про кожен сорт часнику, негативні та позитивні сторони вирощування, догляд і збут озимого часнику розповімо по телефону або запросимо Вас в наше господарство, де безпосередньо покажемо на практиці Вам як вирощується, переробляється, зберігається продукція, як підтвердження того, що продукція, яку ми вирощуємо і реалізуємо має високу якість і є першою репродукцією вирощуваного з дотриманням всіх необхідних технологій.

Доставка часнику перевізником Нова Пошта (оптом та в роздріб від 1 кг.) по всій території України, оплата в повному обсязі здійснюється, тільки після отримання товару і коли Ви переконаєтеся в його якості, передоплата становить суму, яка буде виставлена перевізником за доставку товару в Ваше місто, або самовивіз з господарства.