ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "PROPECS"

Про компанію
Компанія
Переглядів: 2262

Компанія "PROPECS" пропонує надання послуг в сфері інтегрованого контролю за шкідниками (комплекс заходів захисту від шкідливих та небезпечних комах, гризунів та патогенних мікроорганізмів).

Наші основні послуги це:
- Дератизація - комплекс спеціальних заходів, спрямованих на знищення шкідливих гризунів (щурів, мишей, полівок і ін.).
- Дезінсекція - комплекс спеціальних заходів, спрямованих на знищення шкідливих комах, які можуть бути шкідниками і переносниками небезпечних та особливо небезпечних інфекційних захворювань.
- Фумігація - комплекс дезінсекційних заходів, спрямованих на знищення шкідливих організмів (переважно шкідників хлібних запасів на всіх фазах їх розвитку), за допомогою застосування фумігантних речовин, які знаходяться в газоподібному стані.
- Дезінфекція - це комплекс спеціальних заходів, спрямованих на знищення шкідливих мікроорганізмів і збудників інфекційних захворювань.
- Санітарна обробка транспорту - є одним з важливих дезінфекційних заходів з метою безпеки і захисту від особливих небезпечних мікроорганізмів і збудників інфекційних захворювань при транспортуванні вантажів.
- Контроль птахів - комплекс спеціальних заходів із застосуванням різних методів і засобів, спрямованих на попередження проникнення птахів на територію і в приміщення підприємства.
- Ентомологічна експертиза - це комплекс лабораторних досліджень, спрямованих на детальне вивчення комах, їх фрагментів, а також слідів і продуктів життєдіяльності.
- Дезодорація - це комплекс гігієнічно - профілактичних заходів, спрямованих на знешкодження і нейтралізацію неприємних запахів різних джерел в повітрі.

Фахівці компанії мають успішний багаторічний досвід усунення шкідників на великих підприємствах України: харчової промисловості, логістичних центрах, сільгосппідприємствах, супермаркетах та ін.