ПІДПРИЄМСТВА АПК

СТОВ "Ратнівський аграрій"

Про компанію
СТОВ
Переглядів: 3524

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Ратнівський аграрій" розташоване в північно-західній частині Волинської області.
       
Помірно – континентальний клімат забезпечує сприятливі умови як для галузі рослинництва так і для вирощування великої рогатої худоби.
       
Земельні масиви господарства розміщені на територіях, прилеглих до міжнародної траси М – 19 "Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест)". Це забезпечує зручне логістичне сполучення та перевезення продукції товариства вантажним транспортом як в межах Волинської області, України так і по території Республіки Білорусь. Наближене розташування до стратегічно важливих залізнодорожних вузлів збільшує експортний потенціал продукції товариства до країн Євросоюзу.
       
На орендованих землях, з застосуванням сучасних технологій землеробства, товариство вирощує кукурудзу, ріпак, сою, жито, овес, одно- та багаторічні трави та інші культури з внесенням під посів органічних добрив.
       
Отримання органічних добрив (компосту) господарством забезпечується за рахунок розвитку галузі тваринництва.
       
Протягом першого року господарської діяльності СТОВ "Ратнівський аграрій" створено власне стадо, яке складає понад 1 тисячу голів племінної великої рогатої худоби п’яти м’ясних порід: лімузинська, шароле, абердин-ангуська, поліська м’ясна, волинська м’ясна.
       
Відгодівля худоби здійснюється шляхом безприв’язного утримання з використанням власновирощених екологічно чистих кормів без застосування в раціон стимуляторів росту та інших неорганічних елементів.
       
Спеціалістами товариства проводиться цілеспрямована селекційно-племінна робота по покращенню якості стада, створенню нових генетичних ліній.
       
За рахунок закупівлі тварин при створенні стада як в племінних господарствах України так і за кордоном, племінне ядро худоби товариства походить з української, польської, французької та канадської селекцій різних генетичних ліній:

- Лімузинська порода польської і французької селекції ліній SympaUK305117/400460, Fleethill Talisman UK522710/100544, а також українського походження лінії М.М.К.Команда 372305;
- Шаролезька порода польської, французької та канадської селекції ліній Ksiega/Rejestr, Meardi Tally UK 268051/3002440, Gower Javelin UK 121566/100337;
- Абердин-ангуська порода української селекції ліній Ілінмера Леда 173, Ідеала 3163, Райто В 1567126;
- Поліська м’ясна порода української селекції ліній Каскадера 530, Омара 814, Лайнера 65;
- Волинська м’ясна порода української селекції ліній Команда 372305, Мудрого 3426, Буйного 3042, Цебрика 3888.

Поряд з цим, закладені нові генетичні лінії високопродуктивних м’ясних бугаїв – плідників найкращих світових селекцій.
       
Наявне поголів’я товариства чистопородне і відноситься до класу еліта-рекорд та еліта. Середньодобові прирости молодняку становлять 1000-1300 грамів.
       
Щорічно товариством пропонуються до реалізації племінний молодняк та бички-репродуктори різних порід, генетичних ліній класу еліта-рекорд, а також екологічно чисте м’ясо високої якості.