ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ ТК "СІНТЕКС"

Про компанію
ТОВ ТК
Переглядів: 1439

Агропромислова група пов'язаних компаній "Сінтекс" спеціалізується на переробці, вирощуванні, оптовій торгівлі і експорті сільськогосподарської продукції і продуктів харчування.

ТОВ ТК "Сінтекс" є виробником сушених овочів і фруктів, грибів, зелені, натуральних спецій, сухих харчових концентратів, прянощів і приправ, харчових інгредієнтів і напівфабрикатів. Засновниками компанії є фізичні особи - резиденти України.

У 2014 році ТОВ ТК "Сінтекс" закінчило реконструкцію і пуско-налагоджувальні роботи в структурному підрозділі компанії - Н.Каховському консервно-сушарному заводі. Сучасне високотехнологічне устаткування дозволяє отримувати продукт найвищої якості зі збереженням натурального кольору, запаху і смаку свіжого продукту, з мінімальними втратами вітамінів і біологічно-активних речовин. Виробничі потужності підприємства сконцентровані на виробничому комплексі Н.Каховського консервно-сушарного заводу.

Використовуючи власний досвід і рекомендації закордонних фахівців, компанія "СІНТЕКС", розробляє інгредієнти для харчової промисловості, у тому числі для молочної та кондитерської індустрії.

Уся сировина, яку використовують у виробництві дозволена для застосування у харчовій промисловості і відповідає гігієнічним вимогам безпеки, що підтверджено санітарно-епідеміологічними висновками.

Технічні умови приведені у відповідність до норм ДСТУ. Кожну партію продукції супроводжує пакет документів, які підтверджують якість і безпеку продукції.