ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія НПФ "Сведа, Лтд"

Про компанію
Компанія НПФ
Переглядів: 2284

Науково-виробнича компанія "СВЕДА" виробляє вагове та дозуюче обладнання з 1992 р. За роки своєї діяльності замовниками обладнання "СВЕДА" стали більш ніж 8000 підприємств і компаній.

Продукція поставляється у 18 країн світу та внесена до Державного реєстру вагового обладнання України та більшості країн СНД. Замовникам пропонуються найкращі технологічні рішення, а електронні вагові процессори власного виробництва забезпечують довгі роки служби обладнання.

Серійно випускаються дозатори сипучих та гранульованих продуктів у мішки 10-50кг та Біг-Беги 1000кг. Широкий асортимент бункерних ваг, конвеєрних ваг для підприємств аграрного сектору (зерно, буряк, шрот, інше), дозатори непреривної дії для будівельної, гірно-добувної та металургійної галузей, платформенні ваги, кранові ваги, автомобільні і багато інших.

Ми виробляємо:
- автомобільні ваги
- конвеєрні ваги (стрічкові ваги)
- кранові ваги (дистанційне керування по інфра або радіоканалу)
- бункерні ваги (для зважування та обліку насіння, комбікормів, круп, гранульованих продуктів, рослинного масла, патоки і т.д.)
- дозатори безперервної дії (стрічкові дозатори)
- вагові дозатори для фасування продукції в мішки (зашівние, клапанні, Біг-Бег) -дозірованіе круп, цукру, комбікормів, міндобрив, гранул, дрібнодисперсних порошків, флюсу і т.д.
- лінії зашиття мішків (мішкозашивочні машини)
- системи обліку мішків (лічильники мішків) і т.д.

На відміну від інших виробників ваг, НПФ "Сведа, Лтд" займається не тільки постачанням стандартних моделей ваг і дозаторів, а й вирішує нестандартні задачі по зважуванню і дозування.

Фірма постійно працює над підвищенням якості і надійності своїх виробів:
- застосування імпортних комплектуючих і їх вхідний контроль;
- кліматичні та механічні випробування готових виробів;
- метрологічна атестація (повірка) кожного зразка, що випускається;
- сервісне обслуговування поставленого обладнання.

Все це дозволило добитися високої надійності ваг.