ПІДПРИЄМСТВА АПК

ТОВ "Теплицький насіннєвий завод"

Про компанію
ТОВ
Переглядів: 2386

ТОВ "Теплицький насіннєвий завод" пропонує:
- Доопрацювання насіннєвого матеріалу зернових, зернобобових та олійних культур на обладнанні фірми "Petkus" продуктивністю 10 т/год (зернові культури) та 5 т/год (масляні та технічні культури).

- Постійний контроль готової продукції на заводі, дотримання європейських стандартів якості - Послуги по сушки, очищення, калібрування, протруєння та фасування насіння в мішкотару (2,5-50 кг) і біг-беги (500-1200 кг).

- Використання оригінальних препаратів з протруювання, які відповідають сучасним стандартам і технологіям.

Цех з обробки та зберігання насіння зернових і бобових культур, який розташований в Вінницькій області в смт. Теплик, введений в експлуатацію 11 липня 2005 року, про що свідчить акт державної приймальної комісії, затверджений головою райдержадміністрації за №291 від 14.07.2005 року.

Технологічна частина земельної ділянки облаштована асфальто-бетонним покриттям. Територія огороджена залізобетонним парканом. Для електропостачання заводу побудована трансформаторна підстанція 250 кВА: 10/04кв. Газопостачання здійснюється по окремомій ділянці газопроводу зі своїм ГРП і вузлом обліку.

Виробничі потужності заводу дозволяють переробити понад 20000 тонн на рік.

Технологічна лінія заводу призначена для прийому, очищення, сушіння та накопичувального зберігання насіння перед його обробкою (очищення, калібрування, протруєння та упаковка).

Побудовані лінії заводу дозволяють організувати високомеханізований комплекс, що забезпечує прийом зерна будь-якої вологості і певної сорности. При цьому технологічним процесом очищення та сушіння зернових і бобових культур забезпечується доведення зерна до необхідної кондиції і його тривале зберігання перед обробкою.

Організація виробництва передбачає наступне:
- Відділення прийому зернових обладнано завальної ямою, ємностями об'ємом до 160 тон.
- Зерносушарне відділення з зерносушаркою німецького виробництва, безперервної дії фірми "PETKUS", що працює на газі, продуктивність 24 т/год, сушка передбачає насіннєвий і товарний режим роботи.
- Лінія обробки насіння укомплектована обладнанням німецької фірми «PETKUS», продуктивність 10 т/год.

До складу лінії входить:
- Мультиочищувач М12 - повітряно-ремонтний сепаратор модульної конструкції.
- Трієрний блок Z12, що слугує для відділення з продукту коротких і довгих домішок, що залишилися в ньому після його очистки решетами, повітряним потоком.
- Пневмо-вібростіл моделі КД-400 для розділення продукту за питомою вагою.
- Протруювач СТ-2-10 для протруювання насіння з використанням рідких і суспензірованих протруювачей.

Завершується насіннєва технологічна лінія ваговим дозатором насіння, що дозволяє здіснити заповнення мішків вагою 5-50 кг з подальшим зашиттям і транспортуванням. Вище перераховане обладнання дозволяє отримати насіння високої якості. Технологічне обладнання насіннєвої лінії пов'язано в один технологічний ланцюг за допомогою норій ВЕ-13 і зернопроводів. Подача зерна на насіннєву лінію після сушок здійснюється транспортерами і норіями, розташованими за межами цеху.

Всі роботи на заводі механізовані та автоматизовані. Технологічна лінія також дозволяє одночасно здійснювати сушку товарного зерна і підготовку насіння.