ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "Терра Юг Україна" (Високоякісне насіння сільськогосподарських культур)

Про компанію
Компанія
Переглядів: 2588

Компанія "ТЕРРА-ЮГ" - досвідчений і надійний партнер сільгоспвиробника у забезпеченні стабільного врожаю. Завдяки висококваліфікованим фахівцям, використовуючи новітні технології, постійно вдосконалюючи якість продукції ми займаємо отдного з провідних місць серед виробників насіння. Реалізуємо кращі продукти на насіннєвому ринку.

"Терра-Юг" співпрацює з багатьма науковими установами:
- Науковий Інститут селекції (м.Миколаїв)
- Інститут рослинництва ім В.Я. Юр'єва НААН (м.Харків)
- Селекційно-генетичний інститут (м.Одеса)
- Інститут землеробства НААН (м.Київ)
- Інститут олійних культур НААН (м.Запоріжжя)

Є дистриб'ютором всесвітньо відомих виробників високоякісного насіння сільськогосподарських культур "Піонер", "Маїсадур Семанс", "Лімагрейн", "Сингента", "Євраліс Семанс", RAGT.

Постійно обмінюючись досвідом зі спеціалістами сільського господарства, "Терра-Юг" веде селекцію разом з багатьма науковими установами, виробляє і реалізує високоякісний посівний матеріал для різних регіонів і умов вирощування.

Особливу увагу приділяємо підбору господарств, в яких знаходяться ділянки гібридизації. Ці господарства мають:
- Високу культуру землеробства;
- Використовують новітні технології виробництва;
- Сильну технічну базу та обізнаності фахівців.

Доопрацювання насіння є дуже важливим етапом технологічного процесу, впливає на якість кінцевої продукції, вона включає - очищення, протруєння, упаковку і зберігання. Саме тому "Терра-Юг" обирає кращі заводи з переробки насіння, очисна техніка яких відповідає всім сучасним вимогам, а фахівці мають великий професійний досвід і рівень кваліфікації.

У зв'язку зі зміною клімату (теплі безснежние зими) і збільшення соняшнику в сівозміні в грунті зберігається велика кількість збудників хвороб і шкідників. Тому "Терра-Юг" використовує найсучасніші протруйники системної і контактної дії разом з барвником, який інкрустує (покриває плівкою) насіння.