ПІДПРИЄМСТВА АПК

Компанія "Торговий Дім "Украгропром" (Вирощування, продаж посівного матеріалу)

Про компанію
Компанія
Переглядів: 2308

Всеукраїнська агропромислова компанія "Торговий Дім "Украгропром" пропонує сільгоспвиробникам України високоякісне насіння сучасних сортів і гібридів.

Стратегічне завдання нашої компанії - вирощування високоякісного посівного матеріалу та доопрацювання його на власних сучасних насіннєвих заводах, оснащених обладнанням "Cimbria" і "Petkus" на рівні міжнародних світових стандартів. Такий підхід до виробництва дає можливість запропонувати Вам сильні, стійкі, високопродуктивні насіння.

Вирощування насіння відбувається на базі господарств Національної Аграрної Академії Наук України та провідних приватних насінницьких господарств на договірній основі. Розташування підприємств в основних кліматичних зонах (Степ, Лісостеп і Полісся) дозволяє враховувати специфіку цих зон і представити найбільш адаптований посівний матеріал, що відповідає потребам кожного регіону і сприяє економії у використанні засобів захисту рослин та добрив, тим самим зменшуючи Ваші витрати.

Для отримання найбільш якісного посівного матеріалу ми тісно співпрацюємо з Інститутом фізіології рослин і генетики НАН України, Селекційно-генетичним інститутом м. Одеса, Інститутом рослинництва імені В.Я. Юр'єва м. Харків, Інститутом олійних культур м. Запоріжжя, Миронівським інститутом пшениці імені В.М. Ремесла, Кримським інститутом АПВ УААН, Краснодарським науково-дослідним інститутом сільського господарства ім. П. П. Лук'яненко. Також ми є офіційним партнером Інституту рільництва та овочівництва Нові Сад (Сербія).

Ми виробляємо надійні насіння завдяки тому, що:
--- Насіння для розмноження ми отримуємо безпосередньо від оригінаторів;
--- Розмноження насіння відбувається згідно з вимогами сучасного землеробства із застосуванням необхідних добрив і сучасних засобів захисту рослин;
--- В насінництві задіяні високопрофесійні кадри;
--- Насіння проходять багаторівневий контроль на всіх етапах виробництва, починаючи з поля і до очищення, сертифікації та зберігання;
--- Ми виробляємо найбільш продуктивні і затребувані сорти та гібриди основних сільськогосподарських культур;
--- Доробка насіння відбувається на власних сучасних насіннєвих заводах, оснащених обладнанням "Cimbria" і "Petkus", на рівні світових стандартів.