ПІДПРИЄМСТВА АПК

Магазин-гуртовня "УРОЖАЙ" (Насіння та всі товари для саду та городу)

Про компанію
Магазин-гуртовня
Переглядів: 2832

Гуртовня "УРОЖАЙ" пропонує - насіння овочів, квітів, цукрового буряка, троянди високоякісне та сертифіковане; Садовий інвентар, засоби захисту рослин, грунти, горщики, системи поливу, зрошення.

Мережа магазинів "Урожай" працює в Тернополі вже понад десять років. Основна ідея, яка втілюється в діяльності мережі, – надати мешканцям міста та області якісну сертифіковану та ексклюзивну продукцію із товарів для садівництва та городництва.

Насамперед, магазини "Урожай" позиціонують себе як магазини насіння, основний акцент ставлячи на продукції торгової марки "Свитязь" – знаного в Україні виробника насіння, який підтримує гасло "Якісне насіння – високий урожай". Відтак, з 2000-го року мережа "Урожай" є офіційним представником торгової марки "Свитязь".

Щороку в асортименті – до двох тисяч позицій насіння овочів та квітів – однорічних та багаторічних, а також кормових та цукрових буряків, кормових трав. Традиційно складовою асортименту двічі на рік є колекції цибулин та кореневищ квітів вітчизняної та зарубіжної селекції, кущі троянд та інших декоративно-квітучих рослин.

В магазинах "Урожай" можна придбати і саджанці популярних вітчизняних та зарубіжних сортів плодово-ягідних дерев і кущів. В цьому плані співпрацюємо з провідними господарствами з вирощування саджанців України та Польщі.

Важливою складовою асортименту магазинів "Урожай" є так звана городня "хімія": органічні та мінеральні добрива (гранульовані і розчинні), що необхідні для кореневого та позакореневого підживлення, стимуляції росту, засоби для боротьби з бур’янами, хворобами рослин, шкідниками та гризунами.
Представлена продукція провідних компаній "Singenta", "Bayer", "Презенс". Також щодо добрив, то в магазинах "Урожай" ексклюзивно можна придбати професійні комплексні добрива торгової марки "Інтермаг" (Польща), розроблені індивідуально для кожної з культур.

Щодо овочів, то це спеціально підібрані склади для капусти, картоплі, цибулі, столових коренеплодів (моркви, петрушки, селери, буряків), огірків, помідорів та перцю, а для квітів – гранульовані добрива "Флоромікс" – троянди, цибулькові квіти, голуба гортензія, рододенодрони. Спеціальні суміші є також і для хвойних дерев, газонів, кімнатних квітів (кактусів та інших сукулентів, орхідей, папороті, пальм і фікусів, пеларгонії, сурфінії, клематису). Стосовно грунтів та субстратів, то "Урожай" підтримує в основному українського виробника, представляючи продукцію фірм ДП "Агроторф", ТМ "Флоріо" та ПП "Кардаш".

Також у нас в асортименті величезний вибір керамічних та пластмасових горщиків українських і зарубіжних виробників, розсадні горщики та палети TEKU, Modiform, садово-городній інвентар, системи поливу та зрошення, обприскувачі, агроволокно, плівка теплична, сітка шпалерна.

Більш докладно із продукцію, що ми пропонуємо, ціновою політикою, іншими послугами, які надають наші магазини, можна на нашому сайті. Отож, заходьте, цікавтеся, пишіть, робіть замовлення, - з радістю поспілкуємося з Вами, допоможемо порадою і не тільки!

Мережа магазинів "Урожай" з Вами з весни до осені – з осені до весни.