ПІДПРИЄМСТВА АПК

Аграрна Індустріальна Компанія

Про компанію
Аграрна Індустріальна Компанія
Переглядів: 1916

Основним видом діяльності Аграрної Індустріальної Компанії є поставки в Україну передової і високотехнологічної сільськогосподарської техніки та обладнання.

Ми пропонуємо широку лінійку найрізноманітнішої техніки практично для всіх видів сільськогосподарської діяльності: грунтообробна і посівна техніка, техніка для заготівлі сіна і кормів, обладнання для зберігання та переробки зерна, обприскувачі та техніка для внесення добрив.

Аграрна Індустріальна Компанія співпрацює з кращими світовими виробниками техніки для сільського господарства. Список торгових марок, яких ми з честю можемо назвати своїми партнерами: KINZE, KUHN, SALFORD, MECMAR, TEEJET, HYPRO, EARTHMASTER, RHINO, STORTI.

Ми не просто продаємо техніку. Сервісна підтримка - наш фірмовий продукт! Клієнт обов'язково отримує разом з поставленою технікою налагодження обладнання та запуск в експлуатацію. Дефектації, консультації та поточний ремонт - послуги постійно доступні нашим клієнтам.

Компанія була заснована в Києві в 1999 році, як невелике підприємство для сервісного обслуговування комбайнів і тракторів. За цей час нашими клієнтами стали понад три тисячі аграрних господарств України різних форм власності. Географія продажів - це вся Україна: від Львова до Луганська і від Чернігова до Севастополя.

Конкурентною перевага Аграрної Індустріальної Компанії є наша стратегія: впровадження нових високотехнологічних і ефективних машин в сільськогосподарське виробництво України. Ми постійно стежимо за новими тенденціями в світовому сільгосп-машинобудуванні і пропонуємо найбільш успішні і корисні новинки українським аграріям.

Сильною стороною Аїко є її співробітники. Це динамічний згуртований колектив професіоналів, які знають свою справу. Ми - саме та компанія фахівці якої ефективно виконують свої завдання на всіх етапах взаємин з нашими клієнтами, починаючи з правильного підбору техніки і закінчуючи своєчасним цілодобовим сервісом.

Наша основна цінність -Успіх наших клієнтів! Це їх доглянуті і оброблені поля, високі врожаї і, як наслідок, високі доходи. Ми цінуємо і поважаємо всіх наших клієнтів, будь то великий агрохолдинг або невелике фермерське господарство.

Завдяки ефективній стратегії на ринку, надійним постачальникам, висококласному персоналу компанії і високій якості реалізованої техніки, на сьогоднішній день Аїко входить в десятку найбільших продавців агротехніки в Україні.

Ми вміємо радувати наших споживачів висококласної технікою і відмінним сервісом. Наші двері завжди відкриті для нових клієнтів.