ПІДПРИЄМСТВА АПК

ПП "Західний Буг"

Про компанію
ПП
Переглядів: 4832

ПП "Західний Буг" – аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.

Підприємство засноване у 2003р. і почало свою діяльність на 2 тисячах гектарів землі. На даний час в кількох регіонах Львівщини та Волині орендовано 34 тисячі гектарів землі. На підприємстві працює понад 400 працівників.

У 2011р. почала працювати агрохімічна лабораторія. На основі лабораторних досліджень агрономи-аналітики розробляють систему живлення рослин.

З 2012р. в структуру підприємства увійшли три елеватори у Бродівському, Буському і Сокальському районах з потужністю одночасного зберігання 51 тисячі тонн зерна.

У 2013р. в м. Броди введено в експлуатацію сучасний насіннєвий завод, продуктивність роботи якого становить 200 тонн насіння зернових культур за добу.

У 2014р. підприємство отримує статус елітного і репродукційного насіннєвого господарства.

Основні напрямки діяльності фірми:
- Вирощування зернових і технічних культур;
- Зберігання зернових і технічних культур;
- Вирощування і приготування насіння;
- Оптова торгівля товарним зерном і насінням.

Місія компанії – задоволення потреб продовольчого ринку продукцією рослинництва за конкурентоспроможними цінами шляхом організації процесу високотехнологічного вирощування польових с/г культур, на основі застосування передового вітчизняного і закордонного досвіду та залучення оптимальної чисельності висококваліфікованого персоналу.